Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aretha Franklin Arsinoé

20. 10. 2007

Tak jsme se dočkali nového přírůstku do smečky. Je to Caminina vnučka Aretha Franklin z CHS Arsinoé od chovatele Petera Rizmana. Hlavně se dočkala dcera, která sní má výstavní úmysly. Již před několika lety, kdy si od nás Peter bral Arsínku, jsem se s ním domlouvala když okolnosti dovolí, že bych si po Arsince vzala fenečku. Okolnosti dovolili a přišla k nám Aretha.

Obrazek

Do smečky Sakara ( tak si jí pojmenovala dcera ) zapadla velmi rychle i přes menší karamboly a záhlavce které schytává od Caminy a Teny ( přece jsou to již starší dámy, kteté občas neustojí když přes ně přeletí raketomyš Aruška a zrzavý ďáblík Sakara ).Tefa a Kirpík ji přijali také bez problémů.

Obrazek

No a aby toho nebylo málo tak si dcera před dvěma měsíci přinesla domů zrzavého kocoura, kterému říká Bastet. No s ním to bylo horší, seznamovat ho se smečkou. Po vzájemném výříkávání si nejvíc hraje s Aruškou, kterou velmi rád loví. No u faraonů jsme stále ve třehu, Camina ta ho z ušatců přijala snad nejlíp ( snaží se ho ignorovat ). Tena ta si dá říct, jen by ho neustále olizovala, což se Basimu nelíbí. Nejhorší je to s Tefou, ale snad ukáže čas a pochopí, že co je doma to se neloví. Na králíka si taky zvykl a tak doufám, že kocoura bude aspoň respektovat.

Obrazek

Obrazek