Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trénink v Přerově

13. 3. 2010

Dnes jsme byli na tréninku v Přerově, na poslední chvíli se přihlásila i Eva se svými ušatci. I když ráno počasí vypadalo spíš pršavě, tak naštěstí v Přerově dopoledne jen chvílemi sněžilo, ale jen tak aby se neřeklo. A ani moc zima nebyla, měla jsem trochu z toho obavy, ale byly jsme vybaveny horkým čajem a Saki měla svou termopřikrývku a připravené hlasivky, ani psi od Evy tolik nehulákali jako naše Sakina, která je bohužel tímto již proslavená. Ta opravdu  v sobě nezapře ukecaného faraona.

Saki i Ali nádherně, bez zaváhání běželi jak samostatný, tak i společný běh. Při něm Ali trochu víc kombinoval, chvílemi to vypadalo, že v cíli bude Ali, ale nakonec ho Sakina předběhla, bude muset bráška začat pořádně trénovat. Sakina je hodně rychlá a hodně soustředěná na návnadu, jsem zvědavá na ovál jaký bude mít čas. Byl s námi i Basty, a na to že to byl jeho první trénink, tak se nádherně chytil. Hned pochopil co má dělat. Druhé kolo ho už tak nebavilo, ale je ještě mladý tak faraoní nadšení v něm ještě dříme, ale dlouho to trvat nebude a brzy ukáže co v něm je.  Počasí bylo střídavě sněživé a pršavé, ale dalo se,a trénink pěkně odsýpal. Organizátorům díky za pěkně strávený den, jen škoda že se v Přerově neběhá víc.

Po tom zimním lenošení už to bylo potřeba, protáhnout ušatcům kostru, aspoň teda naše Sakina. Ta si doma  začínala dělat překážkovou dráhu ze sedačky i z nás.

Tak už aby byl duben kdy, snad nám počasí dovolí, začneme pořádně běhat.

Soupeři třeste se!!!

 

tady je odkaz na fotky : http://farafra.rajce.idnes.cz/Prerov_-_coursing,_trenink/