Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trénink 4.7 v Lednici

7. 7. 2009

Na tuto sobotu jsem se hodně těšila. Měla jsem se v Lednici potkat s Petrem a Jiřkou, kteří adoptovali Breta. Začali s ním plnit dostihovou licenci, kterou Bret úspěšně splnil.

A nebyl sám i naše temperamentní Sakinka si splnila dostihovou licenci, díky Asalce a Fibi, které přijeli jako sparing partneři, a taky na nedělní dostih Grand Prix 2009. Tímto děkuji hlavně Radce , majitelce Asalky, že s námi vydržela až do konce aby Sakinka vše splnila. Sakina měla totiž tendenci si s Bretíkem na ovále hrát. Nejspíš ještě nezapoměla jak se honili na zahradě, když byl Bret u nás. Takže poslední společný běh si splnila za pomocí Asalky a Fibi.

Jela se mnou i Eva s Alíkem (Sakinin brácha), který okusil dostihový ovál poprvé. Začal si plnit taky licenci, ale bude muset ještě na pár tréninků. Podařilo se mu splnit solo běh, ale pak se mu moc už nechtělo. Tak si zkusil kratší kola a ty mu šly. Není se čemu divit, bylo velké horko. Petr nás během přestávek zásoboval pitím a grilovanými špekáčky, a tak nám vše při konzumaci a povídání rychle uběhlo. Už se těším  na víkend v Kolíně, kde se všichni zase potkáme.

Obrazek

                                                 Aretha Franklin Arsinoé ( Sakina )

Obrazek

 

Al Pacino Arsinoé ( Ali )

Obrazek