Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovní víkend v Lednici

23. 4. 2010

 

Víkend 17.4 - 18.4 jsem se rozjela do Lednice podívat se na dostih chrtů. Naši Sakinku jsem raději nehlásila, protože měla po hárání. Jela se mnou i Eva s Alim, který si má dodělávat licenci. Po zimní pauze jsem se viděla s ostatními faraonáři, a nebylo nás málo. Jitka dofrčela s celou smečkou i s novým domečkem na kolečkách. Do závodů byl přihlášen i Hanif od Jany Halenkové, spolu s ní dorazila i Denisa se svými ušatci, holky pak pokračovaly směr Berlín na výstavu.

 

 

V pozdějších hodinách dorazila Lenka s Danem a svou smečkou Sachmetkou a Ankem, přijeli si pro sestřičku Arachne, která se k nim na nějakou dobu stěhuje, protože její majitelka se ze zdravotních důvodů nemůže o své svěřence postarat. Já jsem u nás ubytovala Sentíka a ibizanku Angi. Tak Dance přejeme, aby se co nejdřív uzdravila. Ještě dorazili z Brna Maňasovi se Safim a Ambikou, ta byla s Ankem jak z divokých vajec, prostě správně praštěná omladina faraonů.  Takže jsme početně převýšili i klasická dostihová plemena .

 

V neděli jsme museli jet do Lednice znovu, protože se licence plnili na tréninku. Dojela i Radka s Asalkou a Bahirem, také dorazili nováčci Tereza a Roman s Marleym. Ten si zaběhl rovinku, a vypadá to že ho to bude bavit . Tentokrát jsem se rozhodla že vezmu Sakinu, Angi a Sentíka, to aby hlídání zbývajících psů zvládl syn, protože Adéla jela také. Do společných běhů jsme dali s Alim Sakinu, Asalku a Dafné. bohužel holky byly na Aliho velmi rychlé, takže mu utekly. A také když dobíhal do cíle potkal Asalku která se rozhodla vrátit k paničce, takže se Ali snažil zastavit na pokec . Tím to  nedoběhl a nesplnil společný běh.  Další kolo běžela Sakina s Dafné, a Ali si dal samostatný běh a běžel pěkně, takže musí ted trénovat a dostat se do kondičky. Je vidět že naší zrzaví miláčci přes zimu přibírají. Ale on je kluk šikovná a brzy se dostane do formy. Samozřejmě jsem nechala proběhnout i Angi a Sentíka.

 

 

Jsem ráda že jsem se setkala s lidmi se kterými si máme pořád o čem povídat, i když je to stále dokola, o naších ušatých miláčcích. 

 

Byl to příjemně strávený víkend.

 

 

P.

 

výsledky : http://www.faraonklub.cz/dostih-lednice.04-2010.html 

fota zde: http://farafra.rajce.idnes.cz/Lednice_17.4/