Jdi na obsah Jdi na menu
 


ME v dostizích,Belgie

16. 10. 2011

          ME v dostizích, Beringen, B

                         3.9 - 4.9.2011

 

Během roku jsem se rozhodla že bychom jeli se Saki na ME v dostizích, které se konalo v Belgii. Nepočítala jsem s nějakým dobrým umístěním, protože Sakina byla po štěnatech, a bohužel po posledním hárání dostala falešnou březost, kterou se nám podařilo zastavit až za pomocí pana doktora. A Sakinka si z plného boxu, po napínavém souboji s finskou fenkou doběhla pro krásné 2.místo!!!

 

 aretha-franklin-arsinoe--me-belgie--2.misto.jpg

 Aretha Franklin Arsinoé - 2.místo

Během doby příprav jsem byla požádana zda bych nepřihlásila i našeho sedmiletého Breta,bylo mi jasné že ve svém věku nemůže konkurovat mladým psům, ale vždy jsem se snažila být nápomocna, i přesto že šance na dobré umístění se nejevila dobře. Ale tady byla velká šance dovézt dva tituly Mistrů Evropy. Před několika lety jsem tak půjčila na doplnění své dvě fenky Kaminu a Tenu, a nepočítala jsem že by se Kamina stala druhým Vícemistrem světa, které se tenkrát běželo v Madarsku, Ale to je sport a nikdy nemůžete říct že favorit opět získá tu metu nejvyšší. Takže jsem k nelibosti některých Breta přihlásila, A jak to bohužel u našich psů bývá sami se svou horlivostí vyřadili, Takže na start do finále šli jen 4 psi. Náš Bretík dokonce jednu chvilku vedl, ale pak ho mladí rychlíci předběhli, ale on to nevzdal a doběhl spolehlivě až do cíle na 3.místě!!! 

 

p9038567.jpg

                                          Bir Abú Minqar Farafra - 3.místo

 

Jsem velmi ráda že mě Jitka přesvědčila atˇ jedu, nejen že jsem se svými psy měla úspěch, ale přijel za mnou na pár dní i manžel který pracuje v Anglii, takže jsme mohli úspěchy našich zlatíček oslavovat spolu, ale také jsme si užili srandy a pohody s přáteli.

Byla jsem velmi ráda že se dojel podívat na Sakinu i její syn Frodo Baggins Of Farafra (Khépri), který žije se svými úžasnými majiteli Chantal a Christiánem v Belgii.

 

deda-dokumenty-264.jpg

                                             Chantal, Christián a Khépri